Septiņu veidu pupiņu maisījums

Septiņu veidu pupiņu maisujums satur sojas pupas, cūku pupas, melnās sojas pupas un zemesrieksus. Tas viss kopā ar dažādām garšvielām veidu septiņus dažādus produktus vienā paciņā. Šeit Jūs atradīsiet gan sāļo, gan aso, gan saldo garšu. Visa šī garšu buķete un bāzes produktu veselīgās īpašības padara produktu par lielisku uzkodu jebkuram dzīves gadījumam.

Informācija par uzturvielām100g
Enerģētiskā vērtība1814kJ
432kcal

Tauki15,8g
– no tiem piesātinātie4g
Ogļhidrāti55,5g
– no tiem cukuri14g
Olbaltumvielas15,2g
Sāls0,80g
Vitamīni un minerāli:
Kalcijs55mg
Dzelzs3,1mg

Sastāvdaļas: zemesrieksti: 14%, cūku pupas: 14%, cukurs: 13%, edamame pupiņas: 13%, kviešu milti: 11,5%, modificēta kukurūzas ciete: 10,0%, kukurūzas ciete: 9,0%, melnās edamame pupiņas: 7,0%, palmu eļļa: 5%, sāls: 1,2%, maltodekstrīns: 0,6% , maltozes sīrups: 0,5%, krabju pulveris: 0,4%, garneļu pulveris: 0,2%, amonija bikarbonāts: 0,1%, nātrija bikarbonāts: 0,1%, mononātrija glutamāts: 0,1%, čili pulveris: 0,06%, hidrolizēta augu proteīna garšviela: 0.06%, paprikas pulveris: 0,05%%, vasabi pulveris: 0,05%, ķiploku pulveris: 0,04%, jūraszāles: 0,03%, chilli eļļa: 0,03%, dūmu šķidrums: 0,005%, pārtikas krāsvielas: 0,006%.

Spožums upes dzelmē.

Ilgus gadu simtus nevienam nebija pa spēkam uzzināt, kas visu laiku spīd garākās Japānas kalnu upes dzelmē. Šo mīklu mēģinājuši atminēt vairāki ciemā dzīvojošie ļaudis, bet neviens tā arī patieso iemeslu nav varējis izskaidrot. Daži stāstīja, ka tur spīd milzu karpa, kas atnesīs bagātību tam, kurš to noķers, daži zināja sacīt, ka tajā vietā nogrimis pirātu kuģis un tā, kas spīd, ir lāde ar zeltu. Patieso iemeslu var noskaidrot tikai viens, tas, kurš spēs noturēt zem ūdens visilgāk elpu. Tāds apkārtnē neviens nebija, bet tas pa spēkam ir tikai īstam samurajam, kurš ir ilgus gadus trennējies. Tāpēc tika uzmeklēts samurajs, kurš prata visilgāk aizturēt elpu. Samurajs pirms došanās dzelmē ilgi meditēja un palēlināja savu sirds darbību līdz minimum. Paņēma rokās akmeni, lai tas ātrāk to vilktu uz leju un laidās dzelmē. Jo dziļāk tas laidās, jo tumšāks palika, bet nelielu spīdumu dzelmē varēja saskatīt. Arī ūdens spiediens kļuva ar viens spēcīgāks, bruņas no tā nedaudz pasargāja. Spožums palika ar vien spožāks un spožāks līdz samurajs jau varēja saskatīt, ka tā izrādās ir zelta taure. Viņš atlaida akmeni, saķēra tauri un steigšus peldēja augšpusē. Visi ļoti brīnījās, ko ar tādu tauri iesākt. Līdz ko samurajs iepūta taurē, tā uzreiz no debesīm sāka līt lietus. Izrādās tas bija sens instruments ar, ko ciema senči varējuši kontrolēt lietu, lai varētu izaudzēt pupas, zirņus, graudus un citus augus.